Shpërthim i fuqishëm në “Stade de France”, pak orë përpara ndeshjes (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:02 03-07-2016 Shpërthim i fuqishëm në “Stade de France”, pak orë përpara ndeshjes (Video)

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar pranë Stade de France, aty ku në mbrëmje do të luhet ndeshja Francë - Islandë.

Sipas mediave franceze, shpërthimi është realizaur nga policia në Saint-Denis. Forca të shumta të policisë kanë mbërritur në vendngjarje ku gjendej një pako e dyshimtë dhe kanë kryer shpërthim të kontrolluar. Është e paqartë nëse bëhet fjalë për alarm fals apo nëse në çantë ka patur lëndë eksplozive.

 

Screesdffgghghghggnshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ekspertët: Qyteti nënujor grek nuk është krijuar nga njerëzit (Foto)
Elefantin e qëllojnë me shtizë, kërkon ndihmën e njerëzve (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.013543128967285
array(1) { ["section"]=> string(76) "shperthim-i-fuqishem-ne-stade-de-france-pak-ore-perpara-ndeshjes-video-45407" }