Shpërthim i fuqishëm pranë një qendre tregtare në Spanjë

Publikuar tek: bota, më 17:44 03-04-2017 Shpërthim i fuqishëm pranë një qendre tregtare në Spanjë

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur provincën Durcal ngë Granada të Spanjës.

Sipas mediave në vend, shpërthimi ka mndodhur në një therrtore që nddhet pranë një qendre tregtare. Forcat e kërkim shpëtimit dhe helikopterë janë parë në vendngjarje duke iu dhënë ndihmën e parë dhjetra personave.

Nga dëmet e shumta materiale në dyqan dhe përreth, dyshohet se mund të ketë edhe persona të lënduar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merr fund misteri i vrasjes së reperit legjendar Tupac Shakur
Shtëpia e Bardhë shpërndan deklaratën e parë të First Lady, ajo shfaqet e gjitha me të zeza (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.010900020599365
array(1) { ["section"]=> string(62) "shperthim-i-fuqishem-prane-nje-qendre-tregtare-ne-spanje-73976" }