Shpërthim i rëndë në një festival në Londër, ka të lënduar (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 08:06 04-05-2018 Shpërthim i rëndë në një festival në Londër, ka të lënduar (VIDEO) Nga shperthimi në Londër

Një shpërthim i rëndë ka ndodhur në veri të Londrës, gjatë një festivali hebre, në Stamford Hill.

Bëhet me dije nga mediat britanike se shpërthimi me lëndë eksplozive ndodhi pasi disa persona u përpoqën të ndiznin monumentin, simbolin e festës. Ndërkohë dhjetra persona janë plagosur, por fatmirësisht nuk ka viktima. Ende nuk ka informacione se kush mund ta ketë vendosur lëndën plasëse, sakaq nuk ka dyshime për ndonjë akt terrorist.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0060348510742188
array(1) { ["section"]=> string(70) "shperthim-i-rende-ne-nje-festival-ne-londer-ka-te-lenduar-video-119410" }