Shpërthim me eksploziv në Lezhë, hidhet në erë magazina

Publikuar tek: aktualitet, më 12:57 08-08-2017 Shpërthim me eksploziv në Lezhë, hidhet në erë magazina

Në shpërthim me ekspoziv ka ndodhur në Lezhë.

 Burime bëjnë me dije se një magazinë jofunksionale në pronësi të shtetasit K.C 60 vjeç është shpërthyer me tritol. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënderbeg” të Lezhës.

Si pasojë e shpërthimit ka patur dëme të shumta materiale. Policia po merret me zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe arrestimin e autorit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Betimi i Xhensilës të lë pa frymë, por i Besit është akoma më i veçantë (VIDEO ME MOMENTET MË PIKANTE)
Alarmante! Humbin dy fëmijë në Tiranë, policia e gjitha në këmbë »
Article Logic
Execution time: 0.012628078460693
array(1) { ["section"]=> string(60) "shperthim-me-eksploziv-ne-lezhe-hidhet-ne-ere-magazina-88557" }