Shpërthim me lëndë plasëse në një lokal në Tiranë, policia jep informacionet e para

Publikuar tek: aktualitet, më 09:05 07-12-2019 Shpërthim me lëndë plasëse në një lokal në Tiranë, policia jep informacionet e para Foto ilustruese

Një shpërthim me lëndë plasëse është regjistruar mesnatën e sotme në Tiranë.

Mësohet se ngjarja ndodhi rreth orës 23:55 në rrugën ‘Shyqyri Brari’.

Sipas policisë shpërthimi ndodhi në afërsi të lokalit me pronësi të shtetasit M. H., duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit. Aktualisht blutë po hetojnë në lidhje me zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093679428100586
array(1) { ["section"]=> string(89) "shperthim-me-lende-plasese-ne-nje-lokal-ne-tirane-policia-jep-informacionet-e-para-188660" }