Shpërthim me tritol në Vlorë, lënda plasëse vendoset në shtëpinë e 69 vjeçarit

Publikuar tek: aktualitet, më 08:17 30-10-2020 Shpërthim me tritol në Vlorë, lënda plasëse vendoset në shtëpinë e 69 vjeçarit Foto ilustruese

Një shpërthim tritoli i është vendosur shtëpisë së një të moshuari në lagjen “Hajro Çakërri”, në Vlorë.

Sipas Policisë, rreth orës 03:16 në pjesën e jashtme të banesës së shtetasit Xh.B., 69 vjeç, ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse dhe si pasojë ka vetëm dëme të vogla materiale. Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Ndërkohë, vetë i moshuari është shprehur se nuk ka konflikte me asnjë person.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë në Lezhë, i vendoset tritol shtëpisë së gazetarit Elidon Ndreka, ngjarja pas mesnate
I veshur sportiv dhe i shoqëruar nga këshilltari i tij, Meta e nis ditën me ecje nga Liqeni i Tiranës (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013283967971802
array(1) { ["section"]=> string(84) "shperthim-me-tritol-ne-vlore-lenda-plasese-vendoset-ne-shtepine-e-69-vjecarit-225750" }