Shpërthim me tritol pranë një lokali në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 21:58 29-01-2020 Shpërthim me tritol pranë një lokali në Durrës Foto ilustruese

Një sasi lënde eksplozivi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit.

Mësohet se eksplozivi, në sasi të vogël, ishte vendosur në murin e një lokali në lgjen Nr.13, në zonën e Plazhit.

Lokali është në pronësi të shtetasit me iniciale M.S, dhe ishte i mbyllur gjatë kohës që ka shpërthyer lënda plasëse.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e saj. Nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02331018447876
array(1) { ["section"]=> string(53) "shperthim-me-tritol-prane-nje-lokali-ne-durres-193531" }