Shpërthim në Egjipt: Vdesin 13 persona, 40 të tjerë të plagosur

Publikuar tek: bota, më 10:00 09-04-2017 Shpërthim në Egjipt: Vdesin 13 persona, 40 të tjerë të plagosur

Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka tronditur Egjiptin.

Një shpërthim i rëndë ka sjellë si pasojë 13 viktima dhe 40 persona të tjerë të plagosur. Shpërthimi ka ndodhur afër një kishe në Veri të Kajros, shkaqet e të cilit nuk janë bërë ende të ditura nga ekspertët. 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090441703796387
array(1) { ["section"]=> string(66) "shperthim-ne-egjipt-vdesin-13-persona-40-te-tjere-te-plgosur-74583" }