Shpërthim në Fushë-Krujë, hidhet një granatë dore pranë një magazine

Publikuar tek: aktualitet, më 13:17 22-01-2018 Shpërthim në Fushë-Krujë, hidhet një granatë dore pranë një magazine

Një shpërthim raportoohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Fushë-Krujë. Një granatë dore është hedhur pranë një magazine.

Ndërsa mësohet se fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Magazina është në pronësi të shtetasit B.B,  57 vjeç. 

Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 01:00. Sakaq, policia ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e plotë. 

Sakaq janë shoqëruar disa persona të dyshuar se mund të kenë lidhje me ngjarjen. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Çeshtja Tahiri’, Krimet e Rënda marrin një vendim tjetër për hetimet ndaj ish-ministrit
Iku Kotzias, nis procesi i zhvarrosjes së eshtrave të 27 ushtarëve grekë »
Article Logic
Execution time: 0.013450860977173
array(1) { ["section"]=> string(74) "shperthim-ne-fushe-kruje-hidhet-nje-granate-dore-prane-nje-magazine-107493" }