Shpërthim në një kamp refugjatësh në Gjermani

Publikuar tek: bota, më 16:18 27-07-2016 Shpërthim në një kamp refugjatësh në Gjermani Foto ilustruese

Një shpërthim ka ndodhur ditën e sotme në një kamp refugjatësh ditën e sotme në Zirndorf në afërsi të Nurembergut.

Foract e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe sipas mediave gjermane nuk ka asnjë person të lënduar nga shpërthimi.

Hetimi i policisë pritet të hedh më shumë dritë lidhur me ngjarjen. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026257991790771
array(1) { ["section"]=> string(51) "shperthim-ne-nje-kamp-refugjatesh-ne-gjermani-47905" }