Shpërthim në Vlorë, eksploziv Audi-t

Publikuar tek: aktualitet, më 07:49 09-04-2018 Shpërthim në Vlorë, eksploziv Audi-t foto ilustruese

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur në një makinë në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në zonën e Pyllit të Sodës. Sipas policisë shpërthimi ndodhi në një automjet "Audi A7" me targa AA 00 8RC në pronësi të shtetasit D.SH. 

Bëhet me dije se nga shpërthimi është dëmtuar dhe një makinë tjetër pranë Audi-t që ka shpërthyer.  

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Del studimi, braktisaj e facebook për disa kohë, ja çfarë ndodh me nivelin e stresit
Ngjarje e rëndë në Fier, "Suzuki" bie në kanal, MBYTEN 2 persona, njëra grua »
Article Logic
Execution time: 0.011476993560791
array(1) { ["section"]=> string(42) "shperthim-ne-vlore-eksploziv-audi-t-116209" }