Shpërthim tritoli në Pogradec, hidhet në erë varka në Volorekë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:39 10-01-2018 Shpërthim tritoli në Pogradec, hidhet në erë varka në Volorekë

Një varkë në Pogradec ka shpërthyer me tritol. Ngjarja ka ndodhur rreth  orës 07: 00 në Volorekë.

Burime nga policia bëjnë të ditur se nga shpërthimi nuk ka të lënduar përveç dëmeve materiale.

Varka ishte në pronësi të R.K dhe ndodhej në anë të rrugës në momentin që është shpërthyer.

Sakaq, policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të shpërthimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dje u shkarkua nga Arta Marku, sot Dritan Gina ‘përplaset’ me prokurorin e komanduar: Është zyra ime!
Kumbaro në një rrëfim ndryshe, gruaja e Furxhiut dhe nëna e dy fëmijëve: Politikën s’e kisha plan të jetës, ky është njeriu që më ftoi »
Article Logic
Execution time: 0.010499954223633
array(1) { ["section"]=> string(68) "shperthim-tritoli-ne-pogradec-hidhet-ne-ere-varka-ne-voloreke-106054" }