Shpërthimi i dashurisë së Albana Osmanit për Shën Valentin, dedikim djalit që i ka vjedhur zemrën. Ja si ia kthen ai

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:08 14-02-2017 Shpërthimi i dashurisë së Albana Osmanit për Shën Valentin, dedikim djalit që i ka vjedhur zemrën. Ja si ia kthen ai

Albana Osmani, moderatorja e njohur e ekranit, gjithnjë e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike jetën e saj private por ajo që mund të thuhet me siguri sot është fakti që bukuroshja tropojane është e dashuruar.

Pikërisht në ditën e të dashuruarve, ajo publikon dedikimin për njeriun që i ka vjedhur zemrën; vargje të ndjera që nxjerrin në pah edhe talentin e saj për të shkruar. Dhe vetëm disa orë më pas, i dashuri misterioz i Albanës ia ka kthyer dedikimin me një tufë të madhe trëndafilash të kuq. 

Urimet në adresë të moderatores dhe të dashurit të saj s’kanë të sosur.

albana.png

albana1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030843019485474
array(1) { ["section"]=> string(120) "shperthimi-i-dashurise-se-albana-osmanit-per-shen-valentin-dedikim-djalit-qe-i-ka-vjedhur-zemren-ja-si-ia-kthen-ai-68678" }