Shpërthimi me eksploziv në Vlorë, ky është momenti i shembjes së 5-katëshit që pengonte Lungomaren (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:36 03-05-2017

Gjatë ditës së sotme u hodh në erë një objekt 5-katësh në Vlorë, për ti hapur rrugë projektit të Lungomares.

IKMT për shembjen e tij përdori 15 kg eksploziv për shpërthimin e kontrolluar. Në video duket qartë edhe momenti kur godina shërthen dhe shembet pothuajse e gjitha. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I vodhën makinën "Mercedes Benz" në parkimin e Tiranës, qytetarja kërkon ndihmë (FOTOT)
Nuk iu përgjigj thirrjes së policisë, arrestohet me 75 kile marjiuanë 30 vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.010304927825928
array(1) { ["section"]=> string(109) "shperthimi-me-eksploziv-ne-vlore-ky-eshte-momenti-i-shembjes-se-5-kateshit-qe-pengonte-lungomaren-video-77302" }