Shpërthimi në Kinostudio, dalin DETAJE të reja, pronari i makinës mjek kardiokirurg (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:30 23-01-2019 Shpërthimi në Kinostudio, dalin DETAJE të reja, pronari i makinës mjek kardiokirurg (EMRI)

Detaje të reja kanë dalë lidhur me shpërthimin e tritolit mbrëmjen e djeshmë në Tiranë.

Makina tip "Benz ML" me targa AA 441 OO është në pronësi të Dervish Hasit me profesion mjek kardiokirurg në një spital privat.

Në momentin e shpërthimit automjeti ka qenë në parkim. Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka patur persona të lënduar, ndërkohë që grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lënda shpërthyese është vendosur dhe ka shpërthyer në pjesën e pasme të mjetit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rikthehet bora në Dibër, disa fshatra të bllokuar
Njoftim nga OSHEE: Kjo zonë e Tiranës sot pa drita »
Article Logic
Execution time: 0.011890172958374
array(1) { ["section"]=> string(93) "shperthimi-ne-kinostudio-dalin-detaje-te-reja-pronari-i-makines-mjek-kardiokirurg-emri-149951" }