Shpërthimi në Marinzë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:10 02-04-2015 Shpërthimi në Marinzë

Kjo foto është shkrepur dje, kur shpërthyen puset e naftës në Marinzë. Shpërthimet vunë në alarm banorët dhe autoritetet për t’u evakuar, ndërkohë që ujrat nëntokësore dolën mbi siperfaqe duke përmbytur shtëpitë. Banorët u ankuan për përmbytjet por edhe për erën e gazit që ndjehej kudo. Ata, pas kësaj nuk mund të konsumojnë ujin e puseve, i cili paraqet rrezikshmëri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091469287872314
array(1) { ["section"]=> string(26) "shperthimi-ne-marinze-7586" }