Shpërthimi tragjik në Bejrut, ndodh mrekullia: Momenti kur vogëlushja gjendet e gjallë nën rrënoja pas 24 orësh, i dukej vetëm koka (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 07:51 06-08-2020 Shpërthimi tragjik në Bejrut, ndodh mrekullia: Momenti kur vogëlushja gjendet e gjallë nën rrënoja pas 24 orësh, i dukej vetëm koka (VIDEO) Pamje nga video

Pas shpërthimit të depove të fishekzjarreve në Bejrut, në rrjete dhe medie sociale janë bërë virale shumë video, prekëse dhe tragjike.

Një prej tyre është momenti kur gjendet e gjallë një vogëlushe pasi kishte qëndruar 24 orë nën rrënoja.

Ajo është pikasur nga skuadrat e shpëtimit gjatë kërkimit në rrënoja, ku teksa mbanin në duar elektrikë dore, ekipi pikas kokën e vogëlushes dhe përpiqet të heqë mbetjet nga trupi i saj.

Shumë njerëz e kanë shpërndarë videon duke e quajtur këtë një mrekulli, pasi e vogla është gjetur e gjallë pasi ka qëndruar 24 orë nën rrënojat e një pallati.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010217905044556
array(1) { ["section"]=> string(141) "shperthimi-tragjik-ne-bejrut-ndodh-mrekullia-momenti-kur-vogelushja-gjendet-e-gjalle-nen-rrenoja-pas-24-oresh-i-dukej-vetem-koka-video-216236" }