Shpëtim Idrizi: Mandati është i yni dhe kemi prova

Publikuar tek: barometri, më 06:32 10-07-2017 Shpëtim Idrizi: Mandati është i yni dhe kemi prova

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019344091415405
array(1) { ["section"]=> string(55) "shpetim-idrizi-mandati-eshte-i-yni-dhe-kemi-prova-85588" }