Shpëtim Idrizi për Lefterie Luzin: “Luzja e KQZ-së”

Publikuar tek: aktualitet, më 13:06 09-06-2015 Shpëtim Idrizi për Lefterie Luzin: “Luzja e KQZ-së”

Pas  refuzimit të KQZ-së dhe Kolegjit Zgjedhor që PDIU  të mos ketë numërues Shpëtim Idrizi ka reagur në profilin e tij në Facebook. Ai e quan “Luzja” kryetaren e KQZ-së, një emër artistik të cilin  e mban njëra nga aktoret e show-t humoristik “Portokalli”.

“Pasi KQZ dhe Luzja votoi 6 herë dhe nuk e gjeti dot se ku ishte PDIU edhe Kolegji Zgjedhor me 5 anëtar, ku jo një parti me grup parlamentar por çdo qytetar i thjeshte kërkon të gjej të drejten, pas 4 orësh i ngujuar nuk e gjeti dot se ku ishte PDIU” , shkruan Idrizi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Live”, digjet kamioni në Librazhd, bllokohet totalisht trafiku
Maunia merr flakë, bllokohet qarkullimi në Librazhd »
Article Logic
Execution time: 0.012245893478394
array(1) { ["section"]=> string(54) "shpetim-idrizi-per-lefterie-luzin-luzja-e-kqz-se-13100" }