Shpëtim Idrizi takim me Ramën në Kryeministri, diskutime për qeverisjen lokale dhe qendrore

Publikuar tek: politike, më 18:50 09-02-2016 Shpëtim Idrizi takim me Ramën në Kryeministri, diskutime për qeverisjen lokale dhe qendrore

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka zhvilluar për gati 30 minuta një takim me kryeministrin Edi Rama në zyrën e këtij të fundit.

Mësohet se në takimin mes Idrizit dhe Ramës është diskutuar për marrëveshjen që PDIU ka me PS në qeverisjen lokale dhe kërkesën për një post në kabinetin e drejtuar nga kryeministri.

Idrizi më herët ka shprehur hapur pakënaqësinë ndaj Ramës për mospërmbushje të kërkesave të PDIU-së.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096590518951416
array(1) { ["section"]=> string(96) "shpetim-idrizi-takim-me-ramen-ne-kryeministri-diskutime-per-qeverisjen-lokale-dhe-qendrore-32151" }