'Shpirti i shpirtit tim', si rrallë herë Aurela Gaçe publikon foto me bashkëshortin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:07 29-08-2020 'Shpirti i shpirtit tim', si rrallë herë Aurela Gaçe publikon foto me bashkëshortin Aurela Gaçe

Aurela Gaçe është një nga artistet më të talentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Këngëtarja labe është mjaft aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë publikon foto dhe video nga jeta e saj private dhe profesionale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto me bashkëshortin, si rrallë herë. Aurela shihet në krahët e Skerdit, ku të dy duken shumë bukur dhe të dashuruar me njeri-tjetrin, duke shijuar pamjen.

“Po që shkojmë? Ptuj, ptuj! Shpirti shpirtit tim, dashuria ime, edhe pak 10 vjet bashkë”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

cifti.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Bëj dashuri në vende të ndryshme', Armina Mevlani tregon sekretin: Si të mos mërziteni nga një marrëdhënie dashurie
I bëjnë pyetje ndërkohë që është mbi dem, Dua Lipa i tregon të gjitha (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011039972305298
array(1) { ["section"]=> string(87) "shpirti-i-shpirtit-tim-si-rralle-here-aurela-gace-publikon-foto-me-bashkeshortin-218600" }