'Shpirti plot', me të vocklën e saj në krah, Jonida Vokshi na dhuroi foton më të bukur të ditës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:50 08-07-2020 'Shpirti plot', me të vocklën e saj në krah, Jonida Vokshi na dhuroi foton më të bukur të ditës Jonida Vokshi

Edhe më parë, por tashmë që është bërë nënë e një ëngjëlli të vogël, e gjithë vëmendja është te Jonida Vokshi.

Ajo kurorëzoi dashurinë e saj me Besnik Arapin dhe më 18 qershor të 2020 u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Emi. Moderatorja nuk na i ka kursyer fotot me vogëlushen dhe me siguri sa të rritet edhe pak mami Jonida do na e prezantojë.

Mbrëmjen e sotme aktorja ka ndarë një tjetër postim në Instagram, ku shfaqet me të voglën e saj, teksa ka shkruar: “Shpirti plot”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shpirti plot!!!

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Dy javë pasi u bë nënë, moderatorja u rikthye në punë me energji të plotë, duke na surprizuar të gjithëve, teksa pjesën më të madhe të kohës e kalon me vogëlushen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010431051254272
array(1) { ["section"]=> string(98) "shpirti-plot-me-te-vocklen-e-saj-ne-krah-jonida-vokshi-na-dhuroi-foton-me-te-bukur-te-dites-213281" }