Shqipari i fiksuar keq pas ish të dashurës: Ta pres kokën nëse të shoh me një mashkull tjetër

Publikuar tek: aktualitet, më 06:57 03-08-2017 Shqipari i fiksuar keq pas ish të dashurës: Ta pres kokën nëse të shoh me një mashkull tjetër

Policia italiane ka vënë në pranga një 28 vjeçar shqiptar, pasi ai ishte kthyer në makth për të ish të dashurën e tij.

Kërcënime të vazhdueshme, mesazhe dhe telefonata pa fundjanë gjetur në telefonin e ish-të dashurës.

Por përveç kësaj, e reja ka folur për përndjekje, tentativa për ta prekur dhe puthur në çdo vend që i jepej mundësia. “Do të vras, do ta pres kokën nëse të shoh në krahët e një mashkulli tjetër”,- mësohet t’i ketë thënë shqiptari.

Për shkak të frikës, 27-vjeçarja italiane ishte transferuar në shtëpinë e tezes siç raporton Genova.24. Kur kjo e fundit merr vesh historinë telefonon në numrin 112 duke i dhënë kështu fund edhe tmerrit që po përjetonte mbesa e saj.

Në dëshminë e saj përpara policëve, vajza italiane ka theksuar se është kërcënuar me mesazhe dhe telefonata, ka marrë më shumë se 300 të tilla, ndërsa vetëm gjatë një dite shqiptari i fiksuar keq pas saj e kishte telefonuar 190 herë. Ai nuk pranonte faktin që historia e tyre kishte marrë fund.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Detajet e atentatit në Shkodër, vjehrra hyn në mes të sherrit për faturën e energjisë elektrike
Rrëfimi rrëqethës i mamasë së Marvit: M’i gjeni një kostum djalit se do e bëj dhëndërr »
Article Logic
Execution time: 0.0090279579162598
array(1) { ["section"]=> string(98) "shqipari-i-fiksuar-keq-pas-ish-te-dashures-ta-pres-koken-nese-te-shoh-me-nje-mashkull-tjeter-88122" }