Shqipëri-Zvicër tërhoqi edhe vëmendjen e Jose Mourinho

Publikuar tek: sport, më 19:51 12-06-2016 Shqipëri-Zvicër tërhoqi edhe vëmendjen e Jose Mourinho

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Zvicrës ka tërhequr vëmendjen edhe të trajnerit të Manchester United, Jose Mourinho-s.

Është vet portugezi ai që ka postuar një foto në Instagram ditën e djeshme dhe shkruan: “3 ndeshje radhazi dhe divani po lodhet prej nesh.”

Ndeshja e parë e ditës së djeshme ishte ajo mes Shqipërisë dhe Zvicrës dhe më pas përballjet Uells-Sllovaki dhe Angli-Rusi.

Nëse ato çka shkruajnë mediat italiane janë të vërteta, atëherë vemendja e Mourinhos është përqëndruar kryesisht te mbrojtësi shqiptar Elseid Hysaj, pasi emri i këtij të fundit po lidhet gjithnjë e më shumë me djajtë e kuq. 

josee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.53011012077332
array(1) { ["section"]=> string(60) "shqiperi-zvicer-terhoqi-edhe-vemendjen-e-jose-mourinho-43290" }