Shqipëria 10 vjet në NATO, ambasada amerikane nxjerr me VIDEO keto fakte

Publikuar tek: aktualitet, më 12:06 24-03-2019 Shqipëria 10 vjet në NATO, ambasada amerikane nxjerr me VIDEO keto fakte

Ambasada amerikane në Tiranë ka publikuar sot, disa të dhëna  lidhur me anëtarësimin e Shqipërisë në NATO.

Me anë të një videoje ilustruese ambasada thekson faktet e rëndësishme për rolin e Shqipërisë në NATO këto 10 vite.

 "Ndërsa Shqipëria feston 10 vjet anëtarësi në NATO, ne duam të nënvizojmë disa fakte të rëndësishme mbi Aleancën dhe rolin e Shqipërisë brenda saj" shkruan ambasada krahas videos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070838928222656
array(1) { ["section"]=> string(78) "shqiperia-10-vjet-ne-nato-ambasada-amerikane-nxjerr-me-video-keto-fakte-157672" }