SHQIPËRIA dështon ta mbyllë me nder, kuqezinjtë “thyhen” sërish në shtëpi

Publikuar tek: sport, më 15:57 16-10-2018 SHQIPËRIA dështon ta mbyllë me nder, kuqezinjtë “thyhen” sërish në shtëpi

Shqipëria U19 ka pësuar humbjen e radhës përballë kombëtares së 19-vjeçarëve të Norvegjisë.

Kuqezinjtë e vegjël të drejtuar nga Erion Bogdani u thyen minimalisht me rezultatin 1-0.

Goli u shënua nga Botheim në minutën e 31-të.

Shqipëria mbyll në mënyrën më të keqe fazën kualifikuese për kampionatin europian të 2019 duke mos grmbulluar asnjë pikë.

Kuqezinjtë kanë humbur respektivisht me Ukrainën (1-0) dhe Sllovakinë 3-0.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018753051757812
array(1) { ["section"]=> string(77) "shqiperia-deshton-ta-mbylle-me-nder-kuqezinjte-thyhen-serish-ne-shtepi-138038" }