Shqipëria humb përballë Spanjës, por shihni se ç’bëjnë lojtarët dhe tifozët pas humbjes (Foto)

Publikuar tek: sport, më 21:45 09-10-2016 Shqipëria humb përballë Spanjës, por shihni se ç’bëjnë lojtarët dhe tifozët pas humbjes (Foto)

Shqipëria humb në fushën e saj përballë një Spanje që mbizotëroi dhe dominoi lojën në 70 përqind të kohës sipas statistikës zyrtare.

Por gjesti i tifozëve në stadium, atyre që e ndjekin me ankth kombëtaren është për tu përshëndetur.

Në fund të takimit ata duartrokitën lojtarët e kombëtares të cilët kaluan përpara tiozëve të mbetur dhe duartrokitën.

mavraj.jpgmavraj1.jpgmavraj2.jpgmavraj6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027530908584595
array(1) { ["section"]=> string(97) "shqiperia-humb-perballe-spanjes-por-shihni-se-c-bejne-lojtaret-dhe-tifozet-pas-humbjes-foto-55622" }