Shqipëria humbet me Izraelin, të fundit në grup

Publikuar tek: aktualitet, më 22:47 14-10-2018 Shqipëria humbet me Izraelin, të fundit në grup

Kombëtarja shqiptare e drejtuar nga trajneri Kristian Panucci ka përsuar një tjetër humbje të rëndë në ndeshjen kundër Izraelit.

Përballja është mbyllur me rezultatin 2-0 për izraelitët, që kanë shënuar nga një gol në çdo pjesë. Megjithëse me raste të shumta, kuqezinjtë nuk kanë arritur të shënojnë.

Shqipëria renditet e fundit me tre pikë në grupin e Ligës së Kombeve, pas një fitore me Izraelin në ndeshjen e parë dhe humbjes me Skocinë në përballjen e dytë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet kafka e një njeriu në Greqi, dyshohet se është e një shqiptari
PAMJET e KAMERAVE: Xhisiela e tërhoqi padinë në prani të Rexhep Rrajës »
Article Logic
Execution time: 0.011434078216553
array(1) { ["section"]=> string(53) "shqiperia-humbet-me-izraelin-te-fundit-ne-grup-137827" }