Shqipëria i vuri në dispozicion ‘charter’, Marash KUMBULLA trondit kuqezinjtë: Jam me COVID

Publikuar tek: sport, më 18:10 10-11-2020 Shqipëria i vuri në dispozicion ‘charter’, Marash KUMBULLA trondit kuqezinjtë: Jam me COVID Marash Kumbulla

Marash Kumbulla është prekur nga Coronavirus. Gjithçka është konfirmuar nga vetë mbrojtësi i Kombëtares, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ai jep këshilla për të gjithë, duke sugjeruar që të ruajnë distancën sociale.

”Përshendetje të gjithëve. Nga anlizat e fundit kam dalë pozitiv me Coronavirus, por për fat të mirë jam mirë dhe nuk kam asnjë simptomë. Askush nuk mund të thotë asgjë për këtë virus,  kështu që unë do të sensibilizoja të gjithë që të shmangni daljet, të cilat rrezikojnë shëndetin tuaj. Përshendetje të gjtihë fansave. Do të shihemi së shpejti në  fushë” – tha ai.

postimi.png

Shqipëria i kishte vënë në dispozicion një ”charter” për t’u grumbulluar me Kombëtaren shqiptare. Kumbulla kaloi në merkaton e verës nga Verona te Roma, me përshtatjen që erdhi shumë shpejtë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masat drastike për shkak të Covid-19, YJET e futbollit zbresin në Shqipëri
»
Article Logic
Execution time: 0.010046005249023
array(1) { ["section"]=> string(94) "shqiperia-i-vuri-ne-dispozicion-charter-marash-kumbulla-trondit-kuqezinjte-jam-me-covid-227203" }