“Shqipëria ime”, parfumi Made in Italy shpërndahet në tregun botëror

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:46 22-09-2015 “Shqipëria ime”, parfumi Made in Italy shpërndahet në tregun botëror

“O Atdhe! Më je i dashur sa më s’ska. Më je nënë, me je motër, më je vlla. Nga ç’ka rrotull më i shtrenjeti ti më je, je më i miri nga çdo gjë që ka ky dhe.” Këto vargje janë shkruajtur në kutinë e parfumit “Shqipëria ime”, i hedhur në tregun botëror nga shqiptarja 23 vjeçare Jola Hasimi.

Shishja e parfumit ka gjithashtu ngjyrat kuq e zi, ndërsa kushton 80 euro dhe është për të dyja gjinitë.

“Shqipëria ime” është një prodhim Made in Italy, por gjithsesi një reklamim i shkëlqyer për vendin tonë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03396201133728
array(1) { ["section"]=> string(71) "shqiperia-ime-parfumi-made-in-italy-shperndahet-ne-tregun-boteror-21422" }