Shqipëria ndër 8 destinacionet turistike që duhen vizituar këtë verë, agjensitë e udhëtimeve reklamë Sarandës (Foto)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:22 27-01-2017 Shqipëria ndër 8 destinacionet turistike që duhen vizituar këtë verë, agjensitë e udhëtimeve reklamë Sarandës (Foto)

Mediat e huaja shpeshherë kanë rekomanduar Shqipërinë si një ndër 10 destinacionet më të bukura që duhen vizituar.

Por, 2017 është cilësuar si viti i destinacioneve të reja të daljeve në det të hapur.

Pas mediave prestigjoze si ‘L’Ekspress’ që e cilësoi Shqipërinë si perlën e Ballkanit, tashmë agjensitë e udhëtimeve kanë nisur të reklamojnë edhe më shumë vendin tonë duke e referuar atë si një ndër 8 destinacionet kryesore që duhen vizituar këtë verë dhe kanë zgjedhur pikërisht Sarandën dhe foton e mëposhtme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023558139801025
array(1) { ["section"]=> string(119) "shqiperia-nder-8-destinacionet-turistike-qe-duhen-vizituar-kete-vere-agjensite-e-udhetimeve-reklame-sarandes-foto-66803" }