"Shqipëria në zgjedhje të parakohshme”, Spahiu nis sot udhëtimet “anti-Rama”

Publikuar tek: politike, më 17:01 30-09-2015

Kreshnik Spahiu i Aleancës Kuq e Zi paralajmëron zgjedhje të parakohshme.

Spahiu njofton gjithashtu nisjen e maratonës “KuqeZi”nga qyteti i Kukësit e pastaj kudo nëpër Shqipëri, kundër qeverisë së Ramës.

“Shqipëria drejt zgjedhjeve të parakohshme: Nis maratona KuqeZi, sot drejt Krujës, nesër Cërrik, Prrenjas, pasnesër Elbansan, të shtunën Fier, e dielë Shijak ...........Unë do jem atje çdo ditë, në çdo fshat dhe qytet... Deri në pranverë Shqipëria në këmbë ......
Opozita Shqiptare Anti-Rama”, shkruan kreu i Aleancës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çela padit Priftin: Me Ismailajn njihet mirë, kanë qenë shokë
Veliaj i emocionuar në takim me prindër: Kisha shumë kohë pa qenë... »
Article Logic
Execution time: 0.0096859931945801
array(1) { ["section"]=> string(77) "shqiperia-ne-zgjedhje-te-parakohshme-spahiu-nis-sot-udhetimet-anti-rama-22023" }