Shqipëria përfshihet nga vala e të nxehtit, termometri do shënojë 37 gradë celcius në fundjavë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:45 12-06-2015 Shqipëria përfshihet nga vala e të nxehtit, termometri do shënojë 37 gradë celcius në fundjavë

Fundjava do të shoqërohet me temperatura të larta në vendin tonë. Temperaturat do të rriten duke filluar nga sot dhe do të shkojnë deri në 37 gradë celcius. Termometri sot në Tiranë shënon  33 gradë celcius.  Por, temperaturat e larta nuk do të zgjasin shumë pasi në fillim të javës tjetër pritet të ketë paqëndrueshmëri të motit, e cila do të shoqërohet me rreshje lokale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Asgjësohen 181 rrënjë kanabis në Tiranë, arrestohet kultivuesi
Tentuan ti japin 20 mijë euro gjyqtarëve, arrestohen dy persona »
Article Logic
Execution time: 0.012372970581055
array(1) { ["section"]=> string(99) "shqiperia-perfshihet-nga-vala-e-te-nxehtit-termometri-do-shenoje-37-grade-celcius-ne-fundjave-13389" }