Shqipëria pjesë në takimin e pestë të qeverive të Evropës Qendrore e Lindore dhe Kinës

Publikuar tek: ekonomi, më 17:43 23-09-2016 Shqipëria pjesë në takimin e pestë të qeverive të Evropës Qendrore e Lindore dhe Kinës

Agjencia e Zhvillimit të Investimeve në Letoni ka njoftuar se takimi i 5-të i Krerëve të Qeverive të vendeve të Evropës Qendrore dhe Lindore dhe Kinës, është planifikuar të mbahet në Riga në 5 nëntor, 2016, ku do të marrë pjesë dhe Shqipëria. 

  Agjencia Shqiptare e Zhvillimit të Investimeve (AIDA) si koordinator kombëtar për biznesin në kuadër të platformës 16 + 1 të bashkëpunimit fton të paktën 10 ose më shumë sipërmarrës shqiptarë për të marrë pjesë në Forumin e Biznesit në Riga.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018916130065918
array(1) { ["section"]=> string(92) "shqiperia-pjese-ne-takimin-e-peste-te-qeverive-te-evropes-qendrore-e-lindore-dhe-kines-53903" }