Shqipëria rrit eksportet në 8 muaj për minerale dhe lëndë djegëse

Publikuar tek: barometri, më 07:21 20-09-2017 Shqipëria rrit eksportet në 8 muaj për minerale dhe lëndë djegëse

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026840925216675
array(1) { ["section"]=> string(71) "shqiperia-rrit-eksportet-ne-8-muaj-per-minerale-dhe-lende-djegese-92973" }