Shqipëria së bashku me Gjermaninë dhe Spanjën thyejnë rekord në Euro 2016

Publikuar tek: sport, më 17:24 15-06-2016 Shqipëria së bashku me Gjermaninë dhe Spanjën thyejnë rekord në Euro 2016

Shqipëria është renditur ndër 5 skuadrat me pasimet më të sakta në Kampionatin Europian. Lista është publikuar nga UEFA dhe Kombëtarja jonë renditet në vendin e pestë me 88% të pasimeve të sakta.

Lojtarët e Kombëtares kanë realizuar 365 pasime të sakta nga 414 gjithsej.

Përpara Shqipërisë renditen Spanja, Gjermania, Portugalia dhe Zvicra. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086078643798828
array(1) { ["section"]=> string(79) "shqiperia-se-bashku-me-gjermanine-dhe-spanjen-thyejne-rekord-ne-euro-2016-43613" }