Shqipëria zyrtarizon formacionin kundër Ukraines, luhet me vetëm një sulmues

Publikuar tek: sport, më 15:52 03-06-2018 Shqipëria zyrtarizon formacionin kundër Ukraines, luhet me vetëm një sulmues Foto ilustruese

Në orën 16:00 Shqipëria do mbyllë edhe këtë sezon futbollistik me ndeshjen miqësore që do zhvillojë kundër  Ukrainës. Kuqezinjtë vijnë pas disfatës në shifrat 3-0 kundër Kosovës dhe në një takim të tillë do kërkojnë reagimin për të bërë një mbyllje sa më pozitive.

Për ndeshjen kundër Ukraines është zyrtarizuar edhe formacioni. Kështu në portë do jetë Berisha. Në mbrojtje të rreshtuar Hysaj, Mavraj, Veseli dhe Gjimshiti. Mesfusha do jetë më pesë ku do jenë Ndoj, Ramadani dhe Lilaj në qendër ndërsa në krahë do luajnë Roshi dhe Lenjani. Sulmin do e udhëheqë i vetëm Rey Manaj.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090310573577881
array(1) { ["section"]=> string(82) "shqiperia-zyrtarizon-formacionin-kunder-ukraines-luhet-me-vetem-nje-sulmues-123099" }