Shqipërinë e pret një përballje ferri nëse kualifikohet

Publikuar tek: sport, më 23:01 17-06-2016 Shqipërinë e pret një përballje ferri nëse kualifikohet

Nëse Shqipëria mund Rumaninë, dhe kualifikohet për në fazën e 1-8-ve, atëherë kuqezinjtë i pretnjë ndeshje shumë e fortë.

Si e treta nga grupi A, kuqezinjtë do të duhet të përballen me vendin e parë të grupit C, në të cilin me shumë mundësi mund të përfundojë Gjermania ose Polonia, pasi kanë pikë të barabarta.

Kundërshtari tjetër i mundshëm mund të jetë Anglia, pasi “tre luanët” me shumë mundësi do ta mbyllin në vendin e parë në këtë grup, raporton “Zëri”.

Skuadra e renditur në vendin e tretë në grupin A (gjithnjë nëse kualifikohet), luan me kryesuesit e Grupit B ose C.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088841915130615
array(1) { ["section"]=> string(61) "shqiperine-e-pret-nje-perballje-ferri-nese-kualifikohet-43862" }