Shqiponjat "fluturuan" mes Rusisë, por ende nuk keni parë FOTON e Xherdan Shaqirit që po “tërbon” rrjetin

Publikuar tek: sport, më 06:40 23-06-2018 Shqiponjat

Dy futbollistët shqiptarë Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri i dhuruan fitoren ndaj Serbisë, Zvicrës mbrëmë.  Ndërsa ajo që gëzoi çdo shqiptar ishte mënyra se si dy futbollistët festuan. Ata iu drejtuan tifozëve duke bërë me duar shqiponjën.

Ky gjest i futbollistëve ndezi zemrat e shqiptarëve, ndësa verpimi i tyre sigurisht që mori shumë reagime.

Menjëhera pas golave në portën serbe futbollistët festuan edhe në rrjetet sociale. E ndërsa fotoja e fundit e Xherdan Shaqirit është edhe më e komentuara. I papërmbajtëshëm ndaj fitores Shaqiri ka komanduar muskujt dhe për këtë pozim ka marrë mijëra komente nga fansat. 

Shihni foton e mëposhtme!

ttttttt.PNG

shaqiriiii.PNG

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19547295570374
array(1) { ["section"]=> string(107) "shqiponjat-fluturuan-mes-rusise-por-ende-nuk-keni-pare-foton-e-xherdan-shaqirit-qe-po-terbon-rrjetin-125415" }