"Shqiponjat" mësyjnë në lokalin e natës, çojnë në komisariat 26 balerina. Shikoni aksionin në video

Publikuar tek: aktualitet, më 07:15 02-10-2015

Një aksion i ndërmarrë nga patrulla “Shqiponja”në një lokal nate. Pamjet video janë siguruar nga emisioni “Oktapod”.

Efektivët mësyjnë në lokal dhe pas një kontrolli shoqërojnë 26 balerina shqiptare dhe të huaja të cilat janë shoqëruar në komisariat e janë marrë në pyetje nga policia. Bashkë me to janë shoqëruar edhe dy minorene të cilat do të pyeten në prani të psikologëve.

Gjithashtu, gjatë aksionit është gjetur  një vajzë e cila ishte denoncuar nga familjarët si e zhdukur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-vartësja u nda nga bashkëshorti pas videos me Priftin. Ja vendimi i Gjykatës
Tom Doshi i dënuar dy herë, është përfshirë në një plagosje të rëndë me thikë. Ja faksimilet »
Article Logic
Execution time: 0.013121128082275
array(1) { ["section"]=> string(101) "shqiponjat-mesyjne-ne-lokalin-e-nates-cojne-ne-komisariat-26-balerina-shikoni-aksionin-ne-video-22142" }