“Shqiptarët apo italianët”, Ermal Meta nuk i shpëton pyetjes legjendare: Nuk kanë pasaportë

Publikuar tek: barometri, më 08:26 05-06-2018 “Shqiptarët apo italianët”, Ermal Meta nuk i shpëton pyetjes legjendare: Nuk kanë pasaportë

Këngëtari shqiptar që prezantoi Italinë në Eurovizion, Ermal Meta ka qenë mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ndërsa është përballur me pyetjet me spec të fëmijëve.

 

Pasi ka treguar se ka vetëm një të dashur, pasi sipas tij më shumë se një zor se mbahen, ai nuk i ka shpëtuar edhe pyetjes legjendare: “Shqiptaret apo italianet”.

Me një zgjuarsi të vërtetë, Meta ka thënë se për të dashuria dhe talenti nuk kanë pasaportë, duke nënkuptuar kështu që për të nuk është shumë e rëndësishme origjina.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.076972007751465
array(1) { ["section"]=> string(94) "shqiptaret-apo-italianet-ermal-meta-nuk-i-shpeton-pyetjes-legjendare-nuk-kane-pasaporte-123272" }