“Shqiptaret apo italianet”, Ermal Meta nuk i shpëton pyetjes LEGJENDARE: Nuk kanë pashaportë

Publikuar tek: kulture-art, më 20:27 04-06-2018 “Shqiptaret apo italianet”, Ermal Meta nuk i shpëton pyetjes LEGJENDARE: Nuk kanë pashaportë Ermal Meta

Këngëtari shqiptar që prezantoi Italinë në Eurovizion, Ermal Meta ka qenë mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ndërsa është përballur me pyetjet me spec të fëmijëve.

 

Pasi ka treguar se ka vetëm një të dashur, pasi sipas tij më shumë se një zor se mbahen, ai nuk i ka shpëtuar edhe pyetjes legjendare: “Shqiptaret apo italianet”.

Me një zgjuarsi të vërtetë, Meta ka thënë se për të dashuria dhe talenti nuk kanë pashaportë, duke nënkuptuar kështu që për të nuk është shumë e rëndësishme origjina.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028257846832275
array(1) { ["section"]=> string(95) "shqiptaret-apo-italianet-ermal-meta-nuk-i-shpeton-pyetjes-legjendare-nuk-kane-pashaporte-123243" }