Gazment Bardhi sfidon Edi Ramën me një pyetje: Kush janë pronarët e inceneratorëve?

Publikuar tek: politike, më 19:45 17-10-2020 Gazment Bardhi sfidon Edi Ramën me një pyetje: Kush janë pronarët e inceneratorëve? Edi Rama

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka publikuar një video-montazh me sekuenca nga përballja e kryeministrit Edi Rama me gazetarët në “Opinion”.

Përpost pandemisë, tema kyçe ishte ajo e inceneratorëve, që ka prodhuar së fundmi debat të gjerë në sferën politike në vend.

Duke komentuar sjelljen dhe deklaratat e Ramës në studio, Bardhi thotë se pas çdo shantazhi të Ramës fshihet frika që ai ka nga përballja me drejtësinë.

Ndaj ai e sfidon kryeministrin me një pyetje: Kush janë pronarët e inceneratorëve?

Reagimi i Bardhit

Pas cdo klithme, pas cdo shantazhi fshihet vetem frika per perballjen me drejtesine! Kush jane pronaret e inceneratoreve? Nje pyetje qe e sfidoj Edi Ramen te pergjigjet. Njerezit kane te drejte te dine, kush i ka marre 75 milione euro.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042566061019897
array(1) { ["section"]=> string(117) "shqiptaret-duan-te-dine-ku-jane-75-mln-euro-gazment-bardhi-sfidon-edi-ramen-me-nje-pyetje-kush-jane-pronaret-e-224147" }