Shqiptarët gati për foto, vetëm amerikani për punë…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:12 26-01-2015 Shqiptarët gati për foto, vetëm amerikani për punë… Nga ceremonia e djeshme e Emergjencave Civile

Tek ceremonia e emergjencave civile nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Ja ku është një foto që na serviret nga Ministria e Mbrojtjes. Ajo që të bën më shumë përshtypje është fakti se të gjithë zyrtarët shqiptarë, duke përfshirë ministrat, zv.kryeministrin, shefin e shtabit, shefin  e emergjencave civile, të gjithë janë me kostum, gati dhe vetëm të preokupuar për foton. I vetmi që dallon është ambasadori i SHBA në Tiranë, Donald Lu. Eshtë i vetmi që mban një dosje në dorë. Kjo do të thotë se SHBA e ka seriozisht me Shqipërinë. Po a e dinë ata sa seriozë janë shqiptarët?????

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091559886932373
array(1) { ["section"]=> string(54) "shqiptaret-gati-per-foto-vetem-amerikani-per-pune-1542" }