Shqiptarët ‘luftë me armë’ me rusët në Athinë, dy të plagosur

Publikuar tek: bota, më 14:24 17-06-2018 Shqiptarët ‘luftë me armë’ me rusët në Athinë, dy të plagosur Foto ilustruese

Një përplasje me armë ka ndodhur mes dy grupeve të përbërë nga shqiptarë dhe rusë, në Athinë.

Kontrolli i zonave te trafikut duket se ka qenë shkaku i sherrit.

Ngjarja ka ndodhur ne zonen Peristeri pasi dy grupet e përbërë nga shqiptarë dhe rusë, për arsye që nuk dihen, dolën në rrugë dhe nisen të qëllonin kunder njëri- tjetrit.

Raportohet për dy të plagosur që janë dërguar në spital. Ndërkohë policia gjeti në vendngjarje 8 gëzhoja.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012791156768799
array(1) { ["section"]=> string(65) "shqiptaret-lufte-me-arme-me-ruset-ne-athine-dy-te-plagosur-124740" }