Shqiptarët rikthehen në Beograd, Skënderbeu kundër Partizanit

Publikuar tek: sport, më 12:54 25-08-2017 Shqiptarët rikthehen në Beograd, Skënderbeu kundër Partizanit

Dje në mbrëmje janë mbyllur të gjitha takimet e play off për grupet e Europa League.

 

Sot në orën 13:00 do të hidhet shorti i Europa League duke ndarë edhe skuadrat nëpër grupet përkatëse.

Skënderbeu është skuadra shqiptare e cila ka bërë histori duke u futur në grupe në 2015 dhe këtë gjë arriti ta bëjë edhe këtë herë.

Por, duhet të presim për të parë se kush do të jenë kundërshtarët e Skënderbeut.

Grupi A

Villareal

 Maccabi

Tel Aviv Astana

 Slavia Praga

Grupi B

Dinamo Kiev

Young Boys

 Partizan i Beogradit

 Skënderbeu

 Grupi C

Braga

Ludogorets

Hoffenheim

Bashaksehir

Grupi D

Milan

Austria e Vienës

Rijeka

 AEK

Grupi E

Lyon

Everton

Atalanta

Apollon

Grupi F

Copenhagen

Lokomotiv Moskë

 Sheriff Tiraspor Zlin

Grupi G

Plzen

 FCSB

 Hapoel Beer Sheva

Lugano

Grupi H

Arsenal

Bate Borisov

Këln

Crvena Zvezda

Grupi I

Salzburg

 Marseille

Vitoria I

Konyaspor

Grupi J

Atl. Bilbao

 Hertha Berlin

Zorya

Osterstund

Grupi K

Lazio

 Nice

 Zulte

Vitese

Grupi L

 Zenit

Real Sociedad

 Rosenborg

Vardar

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022706031799316
array(1) { ["section"]=> string(66) "shqiptaret-rikthehen-ne-beograd-skenderbeu-kunder-partizanit-90164" }