Shqiptarët tejmbushin Brukselin, por nuk janë të vetmit që bëjnë tifo për Shqipërinë (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 13:41 10-06-2016 Shqiptarët tejmbushin Brukselin, por nuk janë të vetmit që bëjnë tifo për Shqipërinë (FOTOT)

Shqiptarë gjithandej në këtë Europian që është i pari për kombëtaren tonë të futbollit dhe i shumëpritur nga shiptarët anë e kënd botës.

Këto janë fotot që vijnë nga Brukseli që siç duket është përfshirë nga atmosfera e tifozërisë kuqezi.

Por shqiptarët nuk janë të vetmit që bëjnë tifo për kombëtaren tonë. Irlandezët i janë bashkuar tifozërisë tonë për të ndjekur ndeshjen që do të luhet nesër Shqipëri-Zvicër, në orën 15:00 në Lens.

shq1.jpg

shq2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024599075317383
array(1) { ["section"]=> string(95) "shqiptaret-tejmbushin-brukselin-por-nuk-jane-te-vetmit-qe-bejne-tifo-per-shqiperine-fotot-43089" }