Shqiptari 14-vjeçar mahnit suedezët me zërin e tij: Dua t'i tregoj botës se…(VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:59 18-01-2021 Shqiptari 14-vjeçar mahnit suedezët me zërin e tij: Dua t'i tregoj botës se…(VIDEO)

Rejhan Sjunger, 14-vjeçari me prejardhje nga Kosova, ka marrë pjesë në garën artistike për fëmijë në Suedi, ku ka shkëlqyer në këndim.

Ai ka mahnitur jurinë suedeze me zërin e tij gjatë performacës në skenë. Rejan ka treguar për jetën dhe ka theksuar se muzikën e ka pasion dhe se nuk ka studiuar në një shkollë muzike.

Rejhan është shprehur krenar për vendlindjen e babit të tij Kosovën dhe tha se dëshiron t’i tregojë botës se Kosova është një shtet i ri dhe i vogël, por që ka shumë talente ndërkombëtare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Befasohet Dafina Zeqiri, reperi i famshëm amerikan, Diddy, mban veshur bluzën me portretin e këngëtares
Sokol Balla bëhet baba për herë të tretë, ja kush është partnerja e tij 20 vite më e re, ish-banore e Big Brother »
Article Logic
Execution time: 0.011814117431641
array(1) { ["section"]=> string(86) "shqiptari-14-vjecar-mahnit-suedezet-me-zerin-e-tij-dua-ti-tregoj-botes-se-video-235459" }