Shqiptari arrestohet në Itali, policia i gjen kokainë të pastër në shtëpi

Publikuar tek: bota, më 15:29 10-10-2016 Shqiptari arrestohet në Itali, policia i gjen kokainë të pastër në shtëpi

Një shtetas shqiptar është arrestuar të hënën nga policia italiane pas një kontrolli të ushtruar në banesën e tij, në jug të vendit.

Policia ka gjetur një kilogram kokainë të pastër dhe 11 kilogram marijuanë të fshehur në shtëpinë e shqiptarit.

Mediat italiane nuk japin detaje të tjera për ngjarjen apo identitetin e të arrestuarit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bilanc tragjik nga uragani në Haiti, shkon në 1000 numri i viktimave
Galaxy Note7 merr fund, ja pse nuk duhet ta blini »
Article Logic
Execution time: 0.013075113296509
array(1) { ["section"]=> string(78) "shqiptari-arrestohet-ne-itali-policia-i-gjen-kokaine-te-paster-ne-shtepi-55697" }