Shqiptari çudit Italinë, jo vetëm kafe e briosh, shiste edhe KOKAINË por... e pëson keq

Publikuar tek: bota, më 12:02 24-03-2018 Shqiptari çudit Italinë, jo vetëm kafe e briosh, shiste edhe KOKAINË por... e pëson keq Foto nga aksioni

Nuk kishte frikë fare. Drejtonte një bar, ngjitur me komisariatin e policisë, dhe shpërndante drogë brenda lokalit të vet.

Kjo është historia e shqiptarit 35 vjeçar I.M, pronar I barit “Luna Rossa” në rrugën “Rorato a san Dona” që gjendet vetëm pak metra larg stacionit të policisë.

Pas hetimit paraprak, u arrit të ndërtohej rrjeti I shpërndarjes së drogës. Kishte “klientët” e vet, që nuk hynin në bar për të ngrënë mëngjes apo për të pirë dicka.

Policia më pas shkoi edhe në banesën e 35 vjecarit. U gjentën doza kokainë të gatshme për tu shpërdarë dhe një sasi prej 4 mijë eurosh.

Shqiptari nuk e kishte për herë të parë këtë aktivitet. Më parë ishte arrestuar për shpërndarje droge dhe iu kapën mijëra euro nga tregtia. Tashmë, 35 vjecari shqiptar ka përfunduar prapa hekurave.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010900974273682
array(1) { ["section"]=> string(89) "shqiptari-cudit-italine-jo-vetem-kafe-e-briosh-shiste-edhe-kokaine-por-e-peson-keq-114346" }